Nadstandardní zákaznický servis

Profil společnosti

video
JEŽ Promo video

Prvotřídní showroom

Společnost Jež – kamenické práce, spol s r.o. působí na trhu od roku 1991. Provádí kamenické práce od projektu přes výrobu po vlastní montáž nejen v ČR, ale i ve světě.

Společnost investovala kromě do rekonstrukce stávajících provozů také do nové Jež Stone Gallery, s nepřeberným množstvím mramorových, žulových, travertinových a onyxových desek obřích rozměrů.

Součástí nadstandardního servisu je super moderní Klientské centrum. Klientům je zde v luxusním prostředí k dispozici nejnovější audio-video technika pro prezentaci projektů, jejich vizualizaci a v neposlední řadě i ke spojení s architektem, klientem či rodinou přes videokonferenci a také občerstvení ve stylu Tower Park Praha. Klienti mají také k dispozici dopravu luxusní limuzínou.

Jedná se o úroveň prezentace kamene, technologií a péče o klienta v Čechách – a zřejmě i v Evropě nevídanou a pro konkurenci těžko dosažitelnou.

Firma samozřejmě nezapomíná na své klienty, kteří už mají dílo hotové. Po uplynutí záruky kontaktuje klienta a zdarma nabízí prohlídku stavu díla.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies