ČVUT PRAHA A SPOLEČNOST JEŽ

Máme další skvělou zprávu – právě se těšíme z nové spolupráce, je to bomba! Naše společnost se stala partnerem ČVUT v Praze – katedry architektury!! Je to pro nás velký úspěch a zároveň také velký závazek.
1x ročně přijedou do našeho areálu studenti posledních ročníků a my budeme mít jeden den na to, předat jim maxium z našich zkušeností a znalostí v oboru kamenických prací. Týká se to zejména druhů kamene, vhodnosti použití, kotevních systémů, izolací, spojovacích materiálů atpod.
Dále se studenti seznámí se strojním vybavením, zjistí možnosti a náročnost opracování jednotlivých druhů přírodního kamene. Naši odborníci s nimi proberou nové trendy, povrchy a obecně novinky

na trhu kamene. Kromě výrobní části areálu samozřejmě zavítají do naší JEŽ STONE GALLERY, kde je čekají obří desky mramorů, žul, travertinů, onyxů a ostatních přírodních kamenů. Poté absolvují prohlídku KLIENTSKÉHO CENTRA – jediného v Česku a seznámí se s principy spolupráce – architekt versus kamenictví JEŽ a s možnostmi prezentací pro jejich budoucí klienty přes vizualizace, video konference až po spoustu dalších výhod, které centrum nabízí. Doufáme, že naší malou částí přispějeme k tomu, aby nová generace architektů aktivně používala při svých dílech přírodní kámen s láskou, pochopením a patřičnou odborností!

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies